مجله مهندسی انجمن- AISC-شرکت کرمیت پارس

# تیرچه کرمیت با مهر استاندارد ، # سقف کرمیت با مهر استاندارد، # تیرچه کرمیت  ،# تیرچه کرومیت ، # تیرچه کورمیت ، # سقف کرمیت  ، # سقف کورمیت ،# تیرچه فلزی  ، # تیرچه فولادی ، # خرپای فولادی، # پرلین سقفی

تیرجه کرمیت با مهر استاندارد
تیرجه کرمیت با مهر استاندارد

مجله مهندسی انجمن- AISC-شرکت کرمیت پارس

مجله مهندسی انجمن- AISC-شرکت کرمیت پارسEngineering_Journal_American_Institute_of_Steel_Construction_Vol_28- AISC مجله مهندسی انجمن AISC  شماره 28 به بحث در مورد استفاده مجدد از پیچ اعلاء می پردازد. استفاده مجدد از پیچ و مهره های اعلاء با مقاومت بالا اغلب به باز کردن و نصب مجدد پیچ و مهره ها هنگام اتصال مجدد اتصال ساختمان اشاره دارد. اگرچه استفاده مجدد از پیچ و مهره در همه جا اعمال نمی شود . اما ممکن است برای انواع خاصی از سازه ها ، مانند سازه های موقت مورد استفاده در ساختمان ، سازه های قابل استفاده مجدد نظامی و پروژه های تقویت سازه های موجود ، امکان پذیر باشد. در مجله مهندسی انجمن AISC آمده است که در صورت استفاده مجدد از پیچ و مهره های اعلاء ، هنگام جمع آوری مجدد سازه ، یک صرفه جویی متوسط در هزینه امکان پذیر است.

مجله مهندسی انجمن- AISC-شرکت کرمیت پارس

هدف کاربرد:

هدف اصلی این مطالعه ارائه اطلاعات در مورد تأثیر استفاده مجدد بر رفتار پیچ و مهره های اعلاء مختلف با مقاومت بالا بوده. عملکرد پیچ و مهره هایی که در کشش مستقیم تحت بار قرار می گرفتند . و یا به طور مداوم با خرابی در گشتاورقرار می گرفتند نیز مورد بررسی قرار گرفت . تا بتوان مقایسه هایی را با پیچ  و مهره هایی که به طور مکرر سفت و شل شده اند ، انجام داد . تأثیر روانکاری اعمال شده بر روی دنده های پیچ  نیز مورد مطالعه قرار گرفت.

مجله مهندسی انجمن- AISC-شرکت کرمیت پارس

مقالات مرتبط:

کتاب پیچ ومهره اعلاء -انتشارات کُرمیت پارس

مقاله استفاده مجدد پیچ و مهره اعلاء

آئین نامه پیچ و مهره اعلاء برای مهندسین کانادا

بزای دانلود فایل مجله انجمن مهندسین ساختمان آمریکاhttps://www.aisc.org/Reuse-of-A325-and-A490-High-Strength-Boltsکلیک کنید.

با ما تماس بگیرید و با سوالات و نظرات خود ما را تشویق کنید

 Contact us and encourage us with your questions and comments

 

جی میل و واتس آپ کرمیت