کلبه (Hut or Cottage)-شرکت  کُرمیت پارس

تیرچه کرمیت با مهر استاندارد ،# سقف کرمیت با مهر استاندارد، # تیرچه کرمیت ،# تیرچه کرومیت ، # تیرچه کورمیت ، # سقف کرمیت ، # سقف کورمیت  آ# تیرچه فلزی  ،# تیرچه فولادی ، # خرپای فولادی، # پرلین سقفی

تیرجه کرمیت با مهر استاندارد
تیرجه کرمیت با مهر استاندارد

کلبه (Hut or Cottage)-شرکت کُرمیت پارس

کلبه (Hut or Cottage)-شرکت کُرمیت پارس سازه طراحی شده خود را معرفی می نماید.یا سرپناه ایمن در سوانح طبیعی مهمترین کمک می تواند یک سرپناه باشد. اکنون در بسیاری از موارد از کانکس بهره می گیریم. اگر در ساخت کانکس بجای یونولیت ارزان قیمت ازپشم سنگ و دیگر مصالح غیر قابل اشتعال استفاده شود طرحی مناسب است. کلبه پیشنهادی ساختمانی قابل اطمینان که بازماندگان را به صورت ایمن در خود پناه می دهد و از آثار بعد از سانحه می کاهد. این کلبه بدین منظور طرح شده . با کمترین هزینه ممکن مطمئن در مقابل زلزله , سرما,گرما ,تند آب و انتقال صوت با عمری نامحدود و امکان استفاده های متنوع است

.

خانواده و کلبه ایمن
کلبه سازه ای مناسب، سریع و دائمی جایگزین کانکس

کلبه (Hut or Cottage)-شرکت کُرمیت پارس

مشخصات و ویژگی ها:

شرکت کُرمیت پارس با دیدگاه تسهیل در امر ساخت خانه های پیش ساخته اقدام به طراحی و اجرای این ساختمان ها برای استفاده مسکونی در پی آمدهای سوانح  طبیعی و مدارس روستائی و درمانگاه و ... نموده. این سازه بعنوان جایگزین کانکس وبرای شرائط مختلف اقلیمی طراحی شده است. از ویژگی های این سازه عبارتست از :

  • سرعت ساخت و اجرای بالا
  • مقاومت در مقابل زلزله ، باد و طوفان ، آتش سوزی و سرما و گرما و برف و باران.
  • عمر مفید بهره برداری طولانی
  • بهای مناسب

ابعاد معمول این کلبه با عرض مفید سه متر و طول های مختلف است.  محدودیتی در ساخت و طراحی با ابعاد دیگر بر اساس نوع کاربری و نیاز منطقه نخواهد داشت.

کلبه (Hut or Cottage)-شرکت کُرمیت پارس

مزایا:

  • معماری کلبه دارای مساحت  20 متر مربع که 15 مترمربع مفید و 5 متر مربع سایه بان می باشد . بخش مسکونی شامل 12 متر مربع مسکونی، حمام و آشپزخانه می باشد.
  • سرعت اجرای سازه اخیر  با اجرای فونداسیون جمعا پنج روز بوده.
  • قاب های باربر اصلی از نوع قاب خمشی فولادی پیش ساخته است.  محل نصب در و پنجره در ساختمان قابل تغییر است.
  • مصالح دیوارها و سقف شامل انواع بتن مسلح به همراه عایق حرارتی می باشد.

خیرین و امداد گران اجتماعی می توانند با استفاده از تسهیلات این شرکت نسبت به ساخت و اهدای این کلبه به زلزله زدگان  و همچنین  جهت کاربری در کلاس های درس روستائی و درمانگاه اقدام لازم را بنمایند.

   شرکت کرمیت پارس آمادگی فنی و اجرایی در خصوص تهیه و ارائه رایگان نقشه های معماری و روش اجرای کلبه های فوق را اعلام میدارد.

برای دیدن ودیو های زیادتر در این مورد به آپارات این شرکت مراجعه فرمائید.

با ما تماس بگیرید و با سوالات و نظرات خود ما را تشویق کنید

 Contact us and encourage us with your questions and comments

جی میل و واتس آپ کرمیت