ساختمان های صنعتی -جلد اول-کرمیت پارس

# تیرچه کرمیت با مهر استاندارد ،# سقف کرمیت با مهر استاندارد، # تیرچه کرمیت  ،# تیرچه کرومیت ، # تیرچه کورمیت ، # سقف کرمیت  ، # سقف کورمیت  آ# تیرچه فلزی  ،# تیرچه فولادی ، # خرپای فولادی، # پرلین سقفی

تیرجه کرمیت با مهر استاندارد
تیرجه کرمیت با مهر استاندارد

ساختمان های صنعتی -جلد اول- کرمیت پارس

ساختمان های صنعتی -جلد اول- کرمیت پارس از جمله سلسه نشریات راهنمای AISa360-16w-rev-june-2019C  تحت راهنمای شماره 7 می باشد. بعلت وسعت مطالب مترجم آن را به دو بخش ساختمان های صنعتی با  و بدو ن جرثقیل پرداخته.
مطالعه این کتاب را برای مهندسین طراح و سازندگان اسکت های صنعتی عمیقا توصیه می نمائیم.

در این کتاب نکاتی مربوط به ساختمان های صنعتی 1 از فضاها تا طراحی سازه ای می باشد. طراحی فونداسیون و میل مهار پای ستون و ستونجه های بتنی تا انواع قاب های صنعتی و دیوار ها و سقف ها مورد بحث است. بحث بسیار مناسبی در مورد طراحی ستونچه های بتنی نیز مطرح می گردد.

در مقدمه مترجم می خوانیم:

 ساختمان های صنعتی -جلد اول

کتاب حاضر ترجمه بخش اول کتاب ساختمان­های صنعتی از میل مهار فونداسیون تا سقف می­باشد.کتاب اصلی در دو بخش تنظیم گردیده: بخش اول مربوط به ساختمان­های بدون جرثقیل و بخش دوم مربوط به ساختمان­های با جرثقیل.  از این­رو مترجم نیز ترجیح داد ترجمه این کتاب را به صورت دو کتاب مجزا به چاپ برساند. لازم به ذکر است که کتاب ­قاب­ های شیبدارکه انتشارات کُرمیت­ پارس آن را در سال 1363 به چاپ رسانده و تا کنون متجاوز از ده بار تجدید چاپ شده شباهت بسیار زیادی باکتاب حاضر دارد. با این تفاوت که کتاب قاب­ های شیبدار بیست­ سال زودتر از این کتاب تالیف و به چاپ رسیده است.

بنابراین اگر کتاب قاب­ های شیبدار به زبان انگلیسی به چاپ می­رسید، چه بسا که اکنون راهنمای کتاب AISC بود . و مطمئناً همان گونه که با اقبال مهندسین ایرانی مواجه می­شد، در سطح جهانی مطرح می­گردید.

این نکته  نه از روی تعریف بلکه از این جهت گفته شد که یادآور گردد اگر چاپ و نشر کتاب و مقالات به زبان انگلیسی باشد می­تواند عمومی و فراگیر شود وگرنه در حیطه زبان مادری مانده و اقبالی جهانی نخواهد یافت.

امید است عزیزان استفاده­ کننده با در نظرگرفتن این نکته مهم در راه تحقیق و تتبع قدم بردارند. و نام کشور عزیزمان ایران را در صحنه­ های جهانی مطرح کنند.

مهندسین عزیز می توانند  فایل دانلود ساختمان های صنعتی 1

ساختمان های صنعتی1-شرکت کُرمیت پارس
ساختمان های صنعتی1 -شرکت کُرمیت پارس

کتاب ساختمانهای صنعتی 1پی دی اف کامل متن  را نیز اینجا دریافت دارند.

 

ساختمان های صنعتی 1 از میل مهار پای ستون تا سقف.
(با توضیح وتفسیر مترجم)(جلد اول)
مترجم : مهندس محمد جعفر کُرمی .

مهندسین عزیز می توانند  فایل دانلود ساختمان های ساختمان های صنعتی- جلد دوم AISC را نیز اینجا دریافت دارند.

برای ارسال نظریات و سوالات خود با ما در Kormitpars@gmail.com و یا واتس آپ با شماره  9123454604 98+تماس بگیرید.

To send your comments and questions, contact us at Kormitpars@gmail.com or WhatsApp at +98 912345460

با ما تماس بگیرید و با سوالات و نظرات خود  ما را خوشحال نمائید اعلام نمائید.

.Contact us and encourage us with your questions and comments

 

جی میل و واتس آپ کرمیت