خرپا فولادی -Steel trusses

تیرچه کرمیت با مهر استاندارد ،# سقف کرمیت با مهر استاندارد، # تیرچه کرمیت ،# تیرچه کرومیت ، # تیرچه کورمیت ، # سقف کرمیت ، # سقف کورمیت  آ# تیرچه فلزی  ،# تیرچه فولادی ، # خرپای فولادی، # پرلین سقفی

تیرجه کرمیت با مهر استاندارد
تیرجه کرمیت با مهر استاندارد

 

خرپا فولادی-Steel Trusses

خرپا فولادی-Steel Trusses  در صنعت ساختمان چیست؟ این عضو خمشی در صنعت ساختمان و پل های جاده ای ، بعنوان عنصر باربر خمشی موارد استفاده زیادی دارد . مزیت اصلی خرپاِ فولادی بالا بردن مقاومت ،بدون بالا بردن میزان مصرف زیاد فولاد است. این ازدیاد مقاومت با ازدیاد ارتفاع خرپا فولادی صورت می گیرد.

 

 

خرپا سازی- شرکت کُرمیت پارس
                                  خرپا سازی- شرکت کُرمیت

خرپا فولادی-Steel Trusses-تیرچه کُرمیت

ما از کوچکترین ارتفاع خرپای فولادی ،حدود 15 سانتیمتر، تا بلندترین ارتفاع خرپا  فولادی را تولید می کنیم .  تیرچه کُرمیت کوچکترین خرپا فولادی ساخت  این شرکت است. مهندسین این شرکت آماده خدمت رسانی برای هرنوع محاسبه خرپا و ساخت خرپا سقف  به شما هستند.

اگرچه درساخت خرپا سقف از جدول محاسبه خرپا به صورت خاصی استفاده نمی شود و بعضا در محل نصب صورت می گیرد ، اما در زمستان و برف های سنگین خرابی و خسارات بسیاری را ایجاد کرده اند . این موضوع به دلیل عدم محاسبه خرپا در ساخت خرپا فولادی می باشد. استفاده از پروفیل های با مقطع قوطی به عنوان پروفیل خرپا با ضخامتی کمتر از سه میلیمتر نیز مشکل دیگری است که مصرف کنندگان خرپا فولادی را با خطر مواجه می سازد . بر اساس مبحث دهم مقررات ملی ساختمان استفاده از مقطع کمتر از سه میلیمتر آن هم درمحیط های بسته و دور از رطوبت ، ممنوع است.

 جوشکاری

امروزه مقاطع فولادی تولیدی و وارداتی موجود در بازار ،با آنکه مقاومت های نسبتا بالائی دارند، عموما مناسب با جوشکاری با الکترود نمی باشند . یکی از راه حل ها استفاده  از جوش زیر گاز یا پودر برای اتصال خرپا فولادی است.

این شرکت با امکانات مناسب و جرپقیل های سقفی سنگین، آماده ساخت هر گونه خرپا فولادی و تیرچه کُرمیت ،با ارتفاع و شیب و دهانه مختلف می باشد.

دفتر فنی این شرکت نیز آماده هر گونه همکاری و مشاوره درمورد محاسبات خرپا فولادی و سیستم باربری جانبی است .با ما تماس بگیرید.

مشابه:برای دیدن ودیو خرپا فولادی و تیرچه کُرمیت در دهانه 12 متری اینجا کلیک کنید.

یرای دیدن ودیو خرپا سازی اینجاکلیک کنید.

AISCa360-16w-rev-june-2019

.با ما تماس بگیرید و با سوالات و نظرات خود ما را تشویق کنید

 Contact us and encourage us with your questions and comments

 

جی میل و واتس آپ کرمیت