خرپای دهانه بلند کُرمیت پارس-کرمیت پارس

# تیرچه کرمیت با مهر استاندارد ، # سقف کرمیت با مهر استاندارد، # تیرچه کرمیت  ،# تیرچه کرومیت ، # تیرچه کورمیت ، # سقف کرمیت  ، # سقف کورمیت ،# تیرچه فلزی  ، # تیرچه فولادی ، # خرپای فولادی، # پرلین سقفی

تیرجه کرمیت با مهر استاندارد
تیرجه کرمیت با مهر استاندارد

 

خرپای دهانه بلند کُرمیت پارس-کرمیت پارس

خرپای دهانه بلند کُرمیت پارس-کرمیت پارس- تیرچه دهانه بلند یا خرپا در بسیاری از کشورها مورد استفاده است. ما نیز در ایران تیرچه های با دهانه بلند را تولید می کنیم.

در مهندسی سازه ، تیرچه فولادی باز (OWSJ) Open Web Steel Joists یک خرپای فولادی متشکل از دو بال و اعضای قطری است،که متناسب با فاصله بین تکیه گاه ها ساخته می شود. همه اعضا این خرپا توسط جوش یا پیچ و مهره به هم متصل می شوند.

اما خرپای فولادی در صنعت ساختمان چیست؟ خرپا یک تیر فولادی است که در صنعت ساختمان سازی و پل های جاده ای ، به عنوان یک عنصر که متحمل عمدتا خمش است ، کاربردهای فراوانی دارد. مزیت اصلی خرپای فولادی افزایش مقاومت بدون افزایش مصرف فولاد است. این افزایش مقاومت با افزایش ارتفاع خرپای فولادی رخ می دهد.

خرپای دهانه بلند کُرمیت پارس-کرمیت پارس

خرپای دهانه بلند و کوتاه کُرمیت پارس :

در صنعت ساختمان از خرپاهای کوچک در مقیاس سانتی متر تا خرپاهای بلند تا چند متر استفاده می شود. در صنعت پل جاده ای این ارتفاع به چندین متر می رسد.

خرپاهای دو نوع استفاده می شود. خرپاهایی که قسمت فشاری آن ها مستقل عمل می کند یا خرپاهایی که در قسمت فشاری از کمک بتن استفاده می کنند. ما هردونوع آن را طراحی و تولید می کنیم.

شرکت کُرمیت پارس  آماده ارائه خدمات خود به پیمانکاران ، مشاوران و مهندسان از طریق دفتر طراحی ، بخش تحقیق و توسعه و نمایندگان می باشد.

تیرچه کُرمیت- کُرمیت پارس
خرپای دهانه بلند کُرمیت پارس-کرمیت پارس

ما از کوچکترین ارتفاع خرپا یا تیرچه فولادی ، حدود 15 سانتی متر ، تا بالاترین ارتفاع خرپای فولادی را تولید می کنیم. تیرچه های فولادی باجان باز (کُرمیت) Open Web Steel Joists(OWSJ) کوچکترین خرپای فولادی ساخته شده توسط این شرکت است. مهندسان این شرکت برای هر نوع محاسبه خرپا و ساخت خرپای سقفی آماده خدمت رسانی به شما هستند. طراحی ها بر اساس آئین نامه AISC  و SJI می باشد.

خرپاهای تولیدی این شرکت را در این آدرس ببینید.

ما مفتخریم که اطلاعات لازم برای طراحی و ساخت محصولی را که با اطمینان کامل بارهای مورد نظر برای سازه را تحمل می کنند گرد آوری می کنیم.

"

.

"<yoastmark

"<yoastmark

Long span Joists-Kormitpars.com
Long span Joists-Kormitpars.com

 

 

 

 

 

 

 

 

با ما تماس بگیرید و با سوالات و نظرات خود  ما را خوشحال نمائید 

.Contact us and encourage us with your questions and comments

 

جی میل و واتس آپ کرمیت

 

 

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X